Blog
Moje obľúbené knihy
 
Jarmila Mandžuková – Čo vám chýba, keď...
 
Autorka píše jednoducho a zrozumiteľne o viacerých chorobách a ako ich môžete rýchlo a jednoducho zvládnuť. Sú tam rozpísané vitamíny, minerály a stopové prvky na ktoré nesmiete zabúdať.  Podľa nej si môžete zostaviť jedálny lístok a rôzne užitočné rady pri jeho zostavovaní.
 
Hanka Zemanová – Bio Abecedář
 
Naučíte sa podľa nej variť a to tvrdia aj ženy, ktoré už niekoľko rokov varia. Je to kompletný sprievodca pre všetkých priaznivcov kvalitných potravín, aj pre tých ktorí sa zaujímajú o zdravie a zdravý životný štýl. Ako zaradiť biopotraviny do jedálnička. Dozviete sa v nej o potravinách, načo sú a ako sa používajú, kde ich kúpite, čo je zdravšie a aké sladkosti sú pre deti lepšie a čím sladiť, alebo soliť.  Hovorí o tom či sú biopotraviny naozaj zdravšie. Hanka Zemanová zhromaždila pre vás výskumy, doporučenia odborníkov ako aj pohľad západnej a čínskej dietetiky, ayurvedy a makrobiotiky.
 
Antónia Mačingová – Najedzte sa do štíhlosti 1
Držiteľka úžitkových vzorov
 
Dočítate sa v nej o sile ktorú potrebujete dosiahnuť a  aký na to potrebujete systém.
V tejto knihe nájdete aj rady podľa krvných skupín a schodíkovú metódu chudnutia, či 28 dňový program harmonizácie organizmu. Páčia sa mi všetky jej knihy, ale táto je základ.
 
 
 knihy