Klienti

27.04.2018

 

Václav Valkošák

Václav Valkošák

Páni Ištvániková, obdivujem Vaše široké vedomosti z oblasti, v ktorej „podnikáte“ a pomáhate ľuďom, ktorí Vašu „službu“ vedia oceniť. I ja patrím medzi nich a za uvedené rady srdečne ďakujem a prajem veľa vďačných klientov.

 

 

Monika Novotná

 

V Poprade máme viac obchodov so zdravou výživou, ale ten Váš je najlepší.
Neustále rozširujete ponuku produktov, vždy ochotne poradíte a keďže Ste sama odkázaná na bezlepkovú stravu, ešte aj zverejňujete zaujímavé recepty.
Držím palce nech sa darí Vaša spokojná zákazníčka Monika
 
 
 
Marta Skokanová
 
Marta Skokanová
 
Predajňu Zdravá výživa navštevujem pravidelne keďže mám dcéru celiatičku a okrem toho sa snažíme zdravo stravovať. V Erikinej predajni vždy nájdeme kvalitný tovar a k tomu vždy aj nové informácie a ochotu poradiť. Sme maximálne spokojní a môžeme iba odporúčať.
 
 
Zuzana Hudáková
 
doc. PhDr. Zuzana Hudáková, PhD.
 
Pani Erika vedie vzorne tento obchod už roky, odporúčam navštíviť predajňu všetkým, ktorí chcú upraviť svoj životný štýl. V obchode dostane rady pri rôznych zdravotných problémoch. Dostanete tam kúpiť prípravky nielen pri problémoch, ale aj na posilnenie organizmu, na zvýšenie imunity tela, ktorá je najdôležitejšia pre zdravie každého človeka .
 
 
Solovič
 
Doc. MUDr. Ivan Solovič, CSc.
 
Pani Eriku Ištvánikovú poznám už takmer 20 rokov. Má veľmi kvalitné vedomosti o zdravom životnom štýle, jej osobný život s celiakiou ju priviedol na cestu " zdravej výživy".  Vysoko si vážim jej ochotu pomôcť aj iným pri zmene svojho životného štýlu. 
Myslím si, že jej poradenstvo a aktivity sú pre nás všetkých prínosom k "zdravému životu". 
 
 
Doc. MUDr. Ivan Solovič, CSc.
konzultant WHO pre TBC
primár I. oddelenia pneumoftizeológie
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie
05984 Vyšné Hágy
 
 
Anna Laufová záhradníčka
 
Obchod zdravej výživy Allium v Poprade navštevujem už niekoľko rokov. Vždy v ňom nájdem širokú ponuku výrobkov zdravej výživy, kde si každý môže vybrať podľa svojich potrieb. Osobne vysoko hodnotím sójový lecitín granulát, aróniovú šťavu a široké spektrum čajov. V obchode je milá obsluha, záujem o zákazníka, poradenstvo. Doporučujem každému, kto myslí na svoje zdravie navštíviť tento obchod. Anna