Blog

Reďkvička

05.07.2017
Reďkvička
 
Poznáme rôzne druhy reďkvičiek a každá pôsobí priaznivo na zdravie a sú pomocníkmi pri prevencii pri rôznych zdravotných problémoch.
 
Ak hľadáte preventívny prostriedok pred vznikom močových kameňov, do šalátu pridajte červené reďkovky. Pri liečbe obličkových kameňov, majú navrch zas biele reďkovky!
Hovorí sa, že reďkvička je v Japonsku  zeleninou číslo jeden. V chladničke vám vydrží aj niekoľko týždňov, detoxikuje organizmus.
Ak chcete chudnúť, doprajte si diétu pomocou reďkvičky.
Obsahuje veľa vitamínu C, ktorý pomáha zlepšovať vašu imunitu a má antioxidačné účinky. V dôsledku toho dokáže reďkovka váš organizmus skvele detoxikovať. Taktiež obsahuje veľa aktívnych enzýmov, ktoré pomáhajú vášmu tráviacemu ústrojenstvu správne fungovať. Dokonca by nemala chýbať ako príloha ku ťažkým a mastným jedlám.
Obsahuje veľa vitamínu C, ktorý pomáha zlepšovať vašu imunitu a má antioxidačné účinky. V dôsledku toho dokáže biela reďkovka váš organizmus skvele detoxikovať. Taktiež obsahuje veľa aktívnych enzýmov, ktoré pomáhajú vášmu tráviacemu ústrojenstvu správne fungovať. 
 
Dokonca by nemala chýbať ako príloha ku ťažkým a mastným jedlám.
 
 
Reďkvička